Saeco kavos aparatų remontas

Saeco – itališkos inovacijos ir subtilumas

Saeco kavos aparatai yra labai populiarūs Lietuvoje. Šie prietaisai pasižymi savita konstrukcija, techninių mazgų ypatingumu, bei tam tikrais konstrukciniais niuansais. Todėl Saeco kavos aparatų remontas turėtų būti atliekamas tik profesionalių meistrų. Iš bendros praktikos, bene daugiausiai turėdavau atvejų su Saeco aparatais, kuomet tekdavo taisyti kitų “meistrų” paliktą darbo broką.

Saeco yra vienas iš keleto prekinių ženklų, kuris laikui bėgant evoliucionavo ir puikiai prisitaikė prie besikeičiančio kavos mėgėjų poreikio visame pasaulyje. Nors šiuo metu šis prekinis ženklas yra prijungtas prie Philips korporacijos, tačiau išimtinai išlieka vienu iš geriausiai žinomų itališkų prekinių ženklų kavos rinkoje.

Saeco prekinis žėnklas sukurtas 1981 metais. Kompanijos steigėjai – du bičiuliai Sergio Zappella ir Arthur Schmed. O prekinis ženklas gimė iš pirmųjų vardo bei pavardės raidžių derinio, kuris itališkai atrodo kaip: “Sergio, Arthur e Compagnia” (SAeCo). Lietuviškai tai butų kažkas panašaus į “Seržo, Artūro Kompanija”. Pripažinkit, paprasta, tačiau genialu ir žaisminga.

1985 Saeco išleido savo pirmąjį pilnai automatinį kavos aparato modelį skirtą namų rinkai. Tai buvo SAECO Superautomatica kavos aparatas. Šis kavos apartas buvo pardavinėjamas trijų skirtingų modeliacijų.

SAECO kavos aparatų remontas

SAECO Superautomatica – pirmasis šio prekinio ženklo pilnai automatinis kavos aparatas išleistas 1984 metais.

SAECO Superautomatica išsiskyrė originaliu kavos virimo mechanizmu, kuris neturėjo atbulinio vandens padavimo vožtuvo. Šio aparato vandens indas buvo pakankamai didelės talpos ir užėmė kone puse kairiosios prietaiso dalies. Aparatas galėjo greitai paruošti didelį kieki karšto vandens – pvz., arbatos ar karšto šokoladinio gėrimo paruošimui. Malamos kavos porcija buvo reguliuojama priekinėje panelėje esančio elektroninio reostato pagalba. SAECO Superautomatica kavos aparatas turi penkių pakopų laikmatį, kuris reguliuoja šias operacijas: malimą, panaudotos kavos tablečių išmetimą, difuzoriaus pasukimą į darbo padėtį, vandens siurblio įjungimą, difuzoriaus pasukimą atgal į namų padėtį.

SAECO Superautomatica yra oficialiai pats pirmasis pasaulyje pilnai automatinis kavos aparatas.

1999 metais SAECO nupirko puikiai žinomą prekinį ženklą Gaggia, kuris kavos pasaulyje jau buvo puikiai žinomas, turėjo gerą pasisekimą ir pripažinimą. Na, o 2009 metų gegužę SAECO kompanija pati priėmė danų kompanijos PHILIPS pasiūlymą parduoti kontrolinį akcijų paketą.

Tad šiuo metu SAECO kompanija mums puikiai žinoma kaip PHILIPS SAECO.

Saeco kavos aparatų remontas

Naujasis Saeco kompanijos logitipas jai susijungus su danų PHILIPS kompanija

Saeco kavos aparatų remontas – prisilietimas prie unikalių technologijų bei sistemų.

Laikui bėgant Saeco sukūrė daug inovacijų ir rinkai pateikė daug naujų modelių:

1985 metai – pristatomas pirmasis pasaulyje pilnai automatininis kavos aparatas SAECO superautomatica.

Saeco kavos aparatų remontas

Saeco superautomatica – pirmasis pilnai automatinis kavos aparatas

1996 metai – pristatyta kapučinatoriaus sistema, kuri praktiškai suteikė galimybę namuose pasiruošti aukščiausios klasės kapučino kavą. Kapučinatorius leido vieno mygtuko paspaudimu paruošti idealią ir tirštą pieno putą, pieną paimant specialia žarnele tiesiai iš pieno pakelio.

Saeco kavos aparatų remontas

pirmasis SAECO kapučinatorius

1998 metai – Saeco pristato “Aroma System” – tai tiesiog ištobulinta “pre-brewing” funkcija, taip vadinamas pavirinimas. Jo metu sumalta kava yra tam tikrą laiką tiesiog užplikoma prieš ekstrakciją, tam kad iš pupelių išsiskleistų visas skonis, aromatas bei tirpiosios medžiagos. Tai leido iš kavos išgauti visą maksimumą skonio.

Saeco kavos aparatų remontas

kavą pavirinus – išgaunamas visas turtingas jos aromatas

2004 metai – išleista speciali Saeco kavos virimo sistema, kuri leido kavos gurmanams reguliuoti kavos putą bei kavos stiprumą tiesiog paprastu rankenėlės pasukimu.

Taip pat pristatoma nauja patentuota – 100% keraminių kavos malimo girnų technologija, kuri leidžia pupeles sumalti itin smulkiai, – tam, kad atskleisti visą aromato turtingumą.

Saeco kavos aparatų remontas

Keraminės kavos pupelių girnos – unikali Saeco technologija

2007 metai – pristatyta Saeco “Adapting System” – tai sistema, kuri automatiškai reguliuoja malamos kavos kiekį atitinkamai pagal pasirinktą kavos malimo rupumą.

Saeco kavos aparatų remontas

savaime prisitaikanti “Saeco Adapting System” kavos virimo kamera

2011 metai – Saeco tampa vieninteliu namų rinkai skirtų kavos aparatų gamintoju, kurio prekinis ženklas pelnė “italų espreso mėgėjų asociacijos” (Italian Tasters Association) medalį.

Saeco Adapting System

Saeco pelnė “Italian Tasters Association for espresso” medalį

2012 metai – dar daugiau inovacijų – pristatoma naujai patentuota “Latte Perfetto” technologija, kuri pieno putą ruošia dvigubu procesu, tokiu būdu yra išgaunama itin sodri ir tiršta pieno puta. Taip pat skiriamas didelis dėmesys higienai – sukurta automatinė dvigumo ciklo kapučinatoriaus valymo funkcija, o pieno indas tampa labai greitai nuimamas ir patogiai laikomas šaldytuve.

Saeco kavos aparatų remontas

Saeco patentuota “Latte Perfetto” technologija

2013 metai – pristatytas visiškai naujas difuzorius – kavos virimo mechanizmas, kuris turi naują patentuotą “VariPresso” kavos virimo kamerą. Ši revoliucinė kavos virimo kamera leidžia pagaminti begalę rušių skirtingų kavos gėrimų. “VariPresso” geba reguliuoti kavos virimo kameros slėgį ir kokybiškai dozuoti netgi didelius kavos kiekius.

Saeco kavos aparatų remontas

naujos kartos saeco varipresso difuzorius

2014 metai – pristatyta pirmoji pasaulyje išmaniojo kavos aparato technologija “GranBaristo Avanti”. Jos dėka kavos aparatas gali susijungti su planšete ar išmaniuoju telefonu, o visi kavos aparato nustatymai ir valdymas gali būti atliekamas per išmanųjį įrenginį. Tai puikus mūsų technologišo gyvenimo atspindys.

Saeco kavos aparatų remontas

Saeco “GranBaristo Avanti” technologija leidžia kavos aparatą valdyti išmaniuoju telefonu

2015 metai –  Saeco pristato naujai patentuotą “AquaClean” vandens filtrą, kuris išgrynina vandenį, kad jūsų kavos puodelis būtų idealiai tobulas. Šis filtras leidžia naudotis kavos aparatu neatliekant nukalkinimo netgi iki 5000 pagamintų puodelių.

Saeco kavos aparatų remontas

Saeco “AquaClean” naujos kartos vandens filtras

Saeco kavos aparatų remontas – mano sritis. Bendradarbiauju su didžiausiais Europoje originalių dalių tiekėjais, tad jums galiu pasiūlyti 100 procentinę pagalbą kiekvieno gedimo atveju.

Kokie Saeco kavos aparatai populiariausi mūsų šalyje?

Saeco vienna deluxe – automatinių kavos aparatų riteris.

Saeco kavos aparatų remontas

Saeco vienna deluxe – vienas pirmųjų automatinų kavos aparatų šioje linijoje

Saeco vienna deluxe – vienas paprasčiausių ir lengviausiai valdomų Saeco kavos aparatų. Nors pagamintas ganėtinai seniai, kuomet automatikos technologijos dar nebuvo tokiame aukštame lygyje, tačiau šis aparatas pasižymėjo praktiškumu ir patogumu.

Kavos pupelių malūnėlis turėjo itin platų rupumo reguliavimo diapazoną. O malamos kavos kiekis buvo reguliuojamas viduje esančia rankenėle. Šių dviejų funkcijų pagalba buvo galima pagaminti itin stiprią kavą, pupeles sumalant labai smulkiai ir nustatan didelį malimo kiekį.

Vandens kiekis ruošiamai kavai buvo reguliuojamas priekyje esančia rankenėle. Aparatas taip pat turėjo ir kapučinatorių, kurio pagalba galima paruošti pieno putą.

Šis modelis buvo gaminamas keleto variacijų. Galima pasirinkti iš sidabriškos spalvos dizaino, visiškai juodo arba juodo su brokato blizgučiais korpuso spalvą. Kadangi pats kavos aparatas nebuvo labai sudėtingas, tad šių saeco kavos aparatų remontas dažniausiai būdavo labai ekonomiškas – su nedidele investicija suremontuojami baziniai gedimai, atliekama profilaktika, o po to kavos aparatas dar ilgai ir patikimai tarnauja.

Saeco Royal – didesnių pajėgumų kavos aparatas namams arba ofisui

Saeco kavos aparatų remontas

Saeco ROYAL – didesnių pajėgumų kavos aparatas, išleistas apie 2000-uosius metus

Saeco Royal – kavos aparatas pasirodęs 2000-aisiais, vartotojus nustebino savo darbo našumu ir patvarumu. Jis turėjo padidintos talpos vandens indą bei kavos puodelių šildytuvą, kas leido pagamintai kavai ilgiau išlaikyti sodrią putą bei ilgiau išlikti malonios temperatūros.

Saeco Royal aparatas turėjo itin didelį panaudotų kavos tikščių indą bei drenažo padėklą. Visa tai leido kavą gaminti ilgais intervalais ir nesirupinti, jog vos po keletos puodelių kavos reikia imti ir rūpintis atliekų dėžutės valymu bei drenažo vandens išpylimo.

Saeco Royal aparatas jau turėjo integruotą automatinę nukalkinimo programą, kuri kruopščiai plaudavo vandens kanalus nuo kalkių. Šis modelis taip pat turėjo platų programavimo diapazoną. Royal modelis leido nustatinėti malamos kavos kiekį; vandens temperatūrą, kiekvienai programai; vandens kiekį kievienam programuojamam mygtukui. O bene svarbiausias pranašumas – tinkamai sureguliavus malimo rupumą bei malamos kavos kiekį, Saeco Royal galėdavo pagaminti tokią aromatingą ir kokybišką bei stiprią kavą, jog gerdamį tokį puodelį pagalvotumėte, jog jis katik atneštas aukščiausios klasės kavinės.

Toliau sekė revoliucija ir evoliucija – kompanija norėdama dar labiau tobulėti bei sulaukti sėkmės nutarė radikaliai pakeisti dizainą. Tad šiam reikalui buvo pasamdyti vokiečiu automobilių giganto BMW dizaineriai, kurie kūrė dizainą najiesiems Saeco modeliams. Taip gimė modeliai: Saeco Primea, Saeco Talea, Saeco Odea, Saeco XSmall. Visi šie aparatai turėjo kažką bendro – subtiliai apvalių formų futuristišką dizainą. Žinoma, pastarųjų saeco kavos aparatų remontas įvarių gedimų atveju yra labai panašus, kadangi šie modeliai turi daug bendro. Ir beje, tuo metu buvo vieninteliai rinkoje tokio unikalaus dizaino kavos aparatai.

Saeco kavos aparatų remontas

Saeco Primea – pirmasis Saeco kavos aparatas sensoriniu valdymu

Saeco Primea – galbūt galima vadinti evoliucionavusiu Royal aparatu. Primea jau turėjo visiškai naują ir unikalų dizainą. Išsiskyrė savo elegantiškomis formomis bei funkcionalumu. Kavos aparatas buvo valdomas liečiamo ekrano pagalba, o šiame spalvotame ekrane buvo puikiai atvaizduojami visi meniu pranešimai. Taip pat Saeco Primea kavos aparatas turėjo prisilietimu valdomą kavos puodelio padėklą. Tereikėjo prisiliesti pirštu – ir kavos puodelio padėkliukas pats kyla į viršu, taip pat švelniai pirštu prisilietus – padėkliukas tyliai važiuoja žemyn. Šis modelis turėjo didelį vandens indą, kas leido be papildomo užpildymo pagaminti daug kavos puodelių.

Saeco kavos aparatų remontas

Saeco Talea kavos aparatas

Saeco Talea – kompaktiškesnis Primea analogas, tačiai skirtingai nuo savo didžiojo brolio, Talea neturėjo ekrano, o valdomas buvo mygtukais panelėje. Iškirtinė funkcija – kavos aparatas galėjo gaminti kavą iš jau sumaltos kavos.

Saeco kavos aparatų remontas

Saeco Odea kavos aparatas

Saeco Odea – išsiskyrė galimų spalvų įvairove, vartotojai galėjo rinktis juodą, oranžinį, žalsvo aukso arba sidabrinės spalvos modelį. Odea, skirtingai nuo Talea modelio, negalėjo kavos gaminti iš jau sumaltų pupelių.

Saeco XSmall - itin mažas ir patrauklus kavos aparatas

Saeco XSmall – itin mažas ir patrauklus kavos aparatas

Saeco XSmall  mažiausias šioje šeimoje kavos aparatas, kuris tilps bet kurioje virtuvės nišoje. Paprastai valdomas, kompaktiškas ir stilingas – kiekvienos šeimininkės svajonė.

Na, o toliau sekė senas geras “back to basics” – kompanija vėl grįžo prie griežto dizaino, – aštrios formos ir aiškus kontūrai vėl grįžo į madą. Prasidėjo “kampuotų” kavos aparatų era. Saeco išleido modelius: IncantoPicoBaristoXelsis, Exprelia ir kitus. Daugelį jų teko išardyti iki visiško nulio ir vėl surinkti. Atlikinėti begalę nukalkinimo operacijų, išvalyti ne vieną šimtą difuzorių, pakeist ne vieną sandarinimo žiedų komplektą. Visa tai leido tobulėti, tad galiu drąsiai teigti, kad jūsų saeco kavos aparatų remontas, atliktas pas mane bus kokybiškas, greitas ir profesionalus.

Jeigu jums reikalingas Saeco remontas – prašome kreiptis į mane, mielai jums padėsiu.

Turite bėdų su Saeco kavos aparatu? – laukiu jūsų skambičių telefonu 8-625-35950

www.KavosEkspertas.lt – tai kokybiškas kavos aparatų remontas Jums!

dirbu Kaune ir Klaipėdoje.

Elektroninis paštas – kavosekspertas@gmail.com
Prisijunkite prie mūsų Facebook tinkle:

https://www.facebook.com/kavosekspertas.lt

Dėkojame Jums, kad naudojatės mano paslaugomis, pagarbiai, meistras Marius.