DeLonghi kavos aparatų remontas

Delonghi – populiariausi kavos aparatai lietuvių namuose

DeLonghi kavos aparatų remontas yra ganėtinai nebrangus, o jų išlaikymas ir priežiūra labai paprasta.

Tikrai taip, Lietuvos namų ūkiuose karaliauja būtent šio prekinio ženklo kavos aparatai. Netikite, galite pasidairyti po prekybos centrų vitrinas. Ekspozicija jose tikrai atspinti bendrą vaizdą mūsų virtuvėse. Kodėl DeLonghi kavos aparatai tokie populiarūs? Kodėl žmonės juos renkasi? Apie tai pabandysiu jums atskleisti šioje apžvalgoje.

DeLonghi kavos aparatu remontas

Kompanijos istorija. Kodėl būten DeLonghi?

Atsakymas labai paprastas. O kaip gi kitaip pavadinti technikos kūrinį, kurį sukūrei pats su savo šeimos pagalba? Kogero tam geriausiai tinka tiesiog tavo vardas arba pavardė. Būtent tokiu keliu ir nuėjo garsieji italų buitinės technikos dinozaurai.

DeLonghi kavos aparatu remontas

Delonghi kompanija savo veiklą pradėjo 1902 metais. Tai buvo mažytė šeimos dirbtuvėlė, kūrusi dalis industrinei technikai (įvorės, svirtys, pavaros, vyriai ir kt.). Įmonė įregistruota kaip juridinis asmuo tik 1950 metais, kuomet Giuseppe De’Longhi tapo jos oficialiu steigėju. Šiuo metu 77-erių Giuseppe yra kompanijos prezidentas, jo sūnus Fabio De’Longhi eina generalinio direktoriaus pareigas.

Giuseppe De'Longhi

Giuseppe ir Fabio De’Longhi

Pripažinkite – šeimyna išties tvarkosi puikiai.

Iš pradžių DeLonghi buvo pagrindinis nešiojamų šildytuvų ir oro kondicionierių gamintojas. Vėliau įmonė išsiplėtė tiek, kad savo asortimente turėjo beveik kiekvieną mažų buitinių prietaisų kategoriją. Dabar su DeLonghi logotipu jūs galite rasti tikrai nemažai buitinės technikos: mikro bangų krosnelė, elektrinis virdulys, kavos aparatas, dulkių siurblys, lygintuvas. Kompanija specializuojasi maisto ruošimo bei namų apyvokos technikos gamyboje.

Visos butinės technikos dizainas bei inžineriniai mazgai kuriami bei testuojami būtent Italijoje.

  DeLonghi kavos aparatu remontas DeLonghi kavos aparatu remontas  DeLonghi kavos aparatu remontas  DeLonghi kavos aparatu remontas DeLonghi kavos aparatu remontas DeLonghi kavos aparatu remontas DeLonghi kavos aparatu remontas DeLonghi kavos aparatu remontas DeLonghi kavos aparatu remontas DeLonghi kavos aparatu remontas DeLonghi kavos aparatu remontas DeLonghi kavos aparatu remontas

De’Longhi turi 13 gamyklų ir 30 tarptautinių dukterinių įmonių, kurios palaiko pardavimus 75-iose šalyse visame pasaulyje. Tarptautinė prekyba sudaro beveik 75 procentus visų DeLonghi  grupės pajamų.

DeLonghi kavos aparatų remontas nebrangus, o atsiliepimai apie techniką – puikūs

Šių kavos aparatų peikti negalima, ir tam yra tikrai svarių priežasčių. Jie puikiai tarnauja, yra praktiški ir patikimi. Jų priežiūra yra labai paprasta bei nesudėtinga. O DeLonghi kavos aparatų remontas nebūna toks sudėtingas ir komplikuotas kaip kitų gamintojų siūlomos technikos.

Visų pirma – DeLonghi kavos aparatai savo praktine verte atitinka realią kainą. Turiu omenyje – kuomet perkate DeLonghi kavos aparatą, tai tie pinigai tikrai yra verti tų visų jums siūlomų funkcijų. Jūs realiai gaunate viską už ką sumokate. Tai taip pat galioja ir perkant naudotą kavos aparatą. Deja, kai kurie kiti kavos aparatų gamintojai tuo nepasižymi. Neretai būna taip, kad palyginus to pačio funkcinio ir technologinio lygmens dviejų gamintojų kavos aparatus, DeLonghi nugali savo konkurentą.

Antras aspektas – šie kavos aparatai yra praktiški remonto atžvilgiu, kadangi jų konstrukcija yra labai logiška ir sisteminga. Atsarginės dalys yra aukšto kokybinio lygmens. Be kita ko, kadangi gamintojas yra įsikūręs Italijoje, tad ganėtinai greitai galima gauti bet kurią atsarginę dalį. Nuo mažiausio sandarinimo žiedelio iki pagrindinės plokštės ar pavaros mechanizmo.

Trečias dalykas dėl kurio šie kavos aparatai tokie mėgiami, – tai yra paprasta aparato priežiūra ir naudojimas. Viskas ką tereikai žinoti vartotojui telpa keliuose paprastuose patarimuose:

  • kartą savaitėje atidarykite dureles ir išėmę aparato difuzorių, jį praskalaukite šiltų vandeniu, šepetuku nuvalykite susikaupusius nešvarumus
  • plaudami difuzorių, kavos aparato viduje susikaupusius nešvarumus tiesiog išsiurbkite dulkių siurbliu
  • niekada neignoruokite nukalkinimo pranešimo ilgiau nei 2 savaites – laiku atliktas nukalkinimas apsaugos jūsų kavos aparato vandens kanalus

Kokį DeLonghi kavos aparatą pasirinkti?

Toks klausimas kamuoja kiekvieną, kuris nori įsigyti daiktą, dėl kurio vėliau nereiktų gailėtis. Kad supaprastinti visą situaciją, padarykime taip, – suskirstykime DeLonghi kavos aparatus į tris kategorijas pagal savo funkcionalumą.

  1. Pusiau automatiniai DeLonghi kavos aparatai
  2. Automatiniai DeLonghi kavos aparatai
  3. Ekstra klasės automatiniai DeLonghi kavos aparatai

 

Pusiau automatiniai DeLonghi kavos aparatai

Tai kavos aparatai, kurie gamina kavą iš jau sumaltų kavos pupelių. Tokie aparatai dažnai yra itin kompaktiški, tad telpa net į mažiausią nišą jūsų virtuvėje. Tinkamai sumalus kavos pupeles, šie kavos aparatai pagamins jums tokią puikią kavą, kuri savo aromatu ir sodria puta niekuo nenusileis prabangiausioje kavinėje patiekiamam gėrimui.

Pusiau automatinis kavos aparatas yra labai paprastas, o juo naudotis labai lengva. Tiesiog, įdėkite maltos kavos į aparato kaušelį, supresuokite kavos miltelius, užsukite ir užfiksuokite kaušelį kavos aparate, nuspauskite mygtuką ir laukite kol jūsų gėrimas bus paruoštas.

Šių DeLonghi kavos aparatų remontas yra pats paprasčiausias ir pigiausias.

DeLonghi kavos aparatu remontasDeLonghi kavos aparatu remontas

 

DeLonghi kavos aparatu remontasDeLonghi kavos aparatu remontas

 

DeLonghi kavos aparatu remontasDeLonghi kavos aparatu remontas

 

Automatiniai DeLonghi kavos aparatai

Jie yra patogesni dėl juose įmontuoto elektrinio kavos pupelių malūnėlio. Tokie kavos aparatai vienu mygtuko paspaudimu sumala šviežią kavos pupelių porciją, ją supresuoja ir gamina kavą. Šie prietaisai nereikalauja tiesioginio žmogaus dalyvavimo kavos gaminimo procese. Jums tereikia laiku papildyti kavos pupelių rezervuarą ir pasirūpinti, kad vandens indas nebūtų tuščias, ir po tam tikro pagamintų puodelių skaičiaus ištuštinti kavos tirščių indą.

Automatiniai aparatai yra patogesni, nes jums nebereikia užsiiminėti kavos pupelių malimu, nereikia po kiekvieno pagaminto kavos puodelio valyti filtro – kaušelio. Vienu žodžiu – mažiau terlionių ir daugiau patogumo. Dažniausiai šie kavos aparatai būna be MENIU ekranėlio, o visi pranešimai ir signalai vartotojui atvaizduojami užsižiebiančių šviesos diodų pagalba priekinėje aparato panelėje. Su jais taip pat galite pasigaminti latte ar cappuccino kavą, tačiau pieno putą turėssite susiplakti patys su aparate įmontuotu garų vamzdeliu.

DeLonghi kavos aparatu remontas DeLonghi kavos aparatu remontas DeLonghi kavos aparatu remontas DeLonghi kavos aparatu remontas

Ekstra klasės automatiniai DeLonghi kavos aparatai

Šie aparatai turi absolučiai visas įmanomas kavos gaminimo funkcijas. Tai patys moderniausi ir patogiausi ir neretai išskirtinio dizaino kavos aparatai. Ekstra automatinis kavos aparatas jums paruoš espresso, juodą kavą, atte ar cappuccino, paruoš karštą pieno putą jūsų gėrimams (pvz. kakavai). Šie įrenginai turi panelėje įmontuotą LCD ekranėlį, kuriame rodomi visi meniu pranešimai. Taipogi prie aparato prisijingia išorinis pieno indas, kurio pagalba vienu mygtuko paspaudimu galite pagaminti latte ar cappuccino kavą.

DeLonghi kavos aparatu remontas DeLonghi kavos aparatu remontas DeLonghi kavos aparatu remontas DeLonghi kavos aparatu remontas

DeLonghi – jūsų kavos ekspertas!

Taigi, pabaigai galima pasakyti, jog DeLonghi kavos aparatai tai aukščiausia itališka kavos kokybė jūsų namams. Šie prietaisai yra paprasti naudoti, jų kainos ir kokybės santykis lietuvio kišenei yra idealus (tai praktiškai tas pats, kas vairavimui rinktis AUDI arba VOLKSWAGEN). Rinkdamiesi DeLonghi jūs gaunate puikų daiktą, kuris vertas sumokėtų pinigų.

Na, o jei jūsų DeLonghi kavos aparatas streikuoja, leidžia vandenį, nedaro kavos, skleidžia keistus garsus arba manote, jog jam reikalinga profilaktika, tuomet kreipkitės į mane, mielai jums padėsiu.

 

www.KavosEkspertas.lt – DeLonghi kavos aparatų remontas Jūsų namams, įmonei ar biurui!

Kavos aparatų remontas, meistras Marius, mob. Tel. 8-625-35950

Elektroninis paštas – kavosekspertas@gmail.com
Prisijunkite prie manęs Facebook tinkle paspausdami LIKE/PATINKA mygtuką apsilankę šioje nuorodoje: https://www.facebook.com/kavosekspertas.lt

Dėkoju Jums, kad naudojatės mano paslaugomis.