Kavos aparatų taisymas

Paslauga jūsų namams – buitinių kavos aparatų taisymas

Namuose turite kavos aparatą? Sveikinu – tai tikrai naudingas daiktas, kuris pamalonina jūsų gyvenimą bei supaprastina buitį. Jo pagalba galite mėgautis aukščiausios kokybės kava savo namuose. Malonu kada kavos aparatas veikia be priekaištų, jūs paspaudžiate mygtuką, o visa kita darbą atlieka automatika: sumala pupeles, užpliko maltą kavą bei paruošia idealų gėrimą. Tačiau gali nutikti taip, jog vieną dieną kavos aparatas ims streikuoti, tuomet drąsiai kreipkitės į mane – mielai jums padėsiu. Buitinių kavos aparatų taisymas – mano sritis, stengiuosi joje būti pats geriausias, nuolatos mokausi, tobulinu savo įgūdžius bei žinias, kad pelnytai galėčiau vadintis profesionalu. Viską, ko imuosi stengiuosi padaryti tik gerai, todėl tikiuosi, jog neliksite nusivylę mano paslaugomis ir tikrai rekomenduosite mane draugams.

Kavos aparatų taisymas

Pasirūpinkite tinkama kavos aparato priežiūra

Smagu kuomet kavos aparatas veikia tinkamai, ruošia skanią bei aromatingą kavą, tačiau norint, kad kavos aparatas nekeltų rūpesčių, reikia jį tinkamai prižiūrėti. Priešingu atveju, neprižiūrint ir tinkamai nesirūpinant prietaisu, ateityje gali laukti kavos aparatų remontas, – kuris gali kainuoti brangiai, jeigu daiktą apleidote ir pats sugadinote dėl savo neišmanymo.

Esminiai tinkamos kavos aparatų priežiūros reikalavimai:

  1. Neignoruokite kavos aparato rodomo pranešimo, jog reikia atlikti nukalkinimo operaciją
  2. Kartą savaitėje atidarykite kavos aparato dureles ir išėmę difuzorių (kavos gaminimo mechanizmą) jį išplaukite
  3. Plaudami difuzorių nenaudokite jokio ploviklio (indų ploviklis, šampūnas ar muilas), nes išplausite tepalą, ko pasekoje difuzorius nebeturės paslankumo
  4. Kartą savaitėje, atidarę kavos aparato dureles ir išėmę difuzorių, dulkių siubliu išsiurbkite viduje susikaupusius nešvarumus
  5. Pastebėję, jog kavos aparatas leidžia vandenį, po juo kaupiasi drėgmė – neignoruokite to, geriau užbėkite įvykiams už akių ir laiku kreipkitės į meistrą

Kavos aparatų taisymas – tai naudinga paslauga Jūsų namams, įmonei ar biurui. Butiniai kavos aparatai pastaruoju metu tapo labai populiarūs namų ūkiuose. Dažnas namuose turi vieną ar kitą įrenginį, kuriuo gamina gardžią ir kvapnią kavą. Lietuvoje butinės technikos pardavėjai siūlo didelį kavos aparatų asortimentą, tad lietuviai turi galimybę pasirinkti iš daugelio gamintojų siūlomos produkcijos. Tačiau tikrai ne visų gamintojų kavos aparatai yra patikimi bei aukštos kokybės.

Rinkdamiesi kavos aparatą pirmiausia įsitikinkite ar jam sugedus, bus įmanoma rasti atsarginių dalių, ar jo kokybė yra jums priimtina, ar išnaudosite visas kavos aparato funkcijas, ir ar tos funkcijos jums tikrai reikalingos.

Be abejo, nepulkite stačia galva iškart pirkti pirmo pasitaikiusio daikto, galbūt kiti pardavėjai tokį patį modelį jums pasiūlys žymiai pigiau.

Populiariausi buitiniai kavos aparatai Lietuvoje yra DeLonghi, Saeco, KRUPS, Jura, SIEMENS ir BOSCH. Lietuviai lieka ištikimi būtent šiems gamintojams.

Sugedus kavos aparatui ieškokite patikimo meistro

Dirbdamas ilgą laiką su buitinias kavos aparatais, įgijau nemažai patirties, perpratau kavos aparatų darbo niunsus ir subtilybes, sukaupiau nemažą bazę žinynų, brėžinių ir instrukcijų, užmezgiau ryšį su originalių ir kokybiškų atsarginių detalių tiekėjais. Todėl klientams visada galiu pasiūlyti optimaliausią kainos ir kokybės santykį.

Jeigu jums reikalingas geras ir patikimas kavos aparatų taisymas, tuomet kreipkitės į mane, mielai Jums padėsiu išspręsti su kavos aparatu susijusias problemas.

Kavos aparatų taisymas

www.KavosEkspertas.lt – tai kokybiškas kavos aparatų taisymas Jūsų namams, įmonei ar biurui!
Kavos aparatų remontas, meistras Marius, mob. Tel. 8-625-35950

Elektroninis paštas – kavosekspertas@gmail.com
Prisijunkite prie manęs Facebook tinkle paspausdami LIKE/PATINKA mygtuką apsilankę šioje nuorodoje: https://www.facebook.com/kavosekspertas.lt

Dėkoju Jums, kad naudojatės mano paslaugomis.