Profesionalių kavos aparatų remontas

Turite kavinę, restoraną? Prireikus – Profesionalių kavos aparatų remontas – jūsų paslaugoms.

Profesionalūs kavos aparatai – tai tie aparatai, kurie naudojami restoranuose, kavinėse ir baruose. Tokie aparatai labai skiriasi nuo buitinių aparatų ne tik savo dydžiu, bet ir mazgų sudėtingumu, darbo našumu, priežiūra ir kitais aspektais. Profesionalių kavos aparatų remontas neretai būna kiek sudėtingesnis negu buitinių, kadangi jie yra gana dideli, sunkiai transportuojami.

Jeigu buitinis kavos aparatas yra skirtas pagaminti vienam kitam puodeliui kavos rytais, perpiet ar vakare, tai profesionalus kavos aparatas gali kavą daryti be paliovos, viskas priklauso tik nuo baristos (kavos ruošimo specialisto) darbo greičio.

Profesionalių kavos aparatu remontas

Su profesionaliais kavos aparatais dirbu jau ilgą laiką, todėl klientams galiu pasiūlyti išskirtines profesionalių kavos aparatų remonto sąlygas:

  1. Greitas reagavimas į gedimą
  2. Skubus remontas jeigu aparato reikia kuo greičiau
  3. Techninės profilaktikos atlikimas prieš pajungiant aparatą darbui kavinėje
  4. Galimybė suteikti pakaitinį kavos aparatą (jeigu sugedusiojo remontas vietoje neįmanomas ir jį tenka išsivežti)

Norint, kad kavos aparatas dirbtų be priekaištų ir gamintų geriausios kokybės kavą, profesionalų aparatą būtina tinkamai sureguliuti darbui.

Tai reiškia:

  • parinkti tinkamą vandens temperatūrą
  • nustatyti optimalų vandens sistemos slėgį
  • užtikrinti nepriekaištingą vandens vožtuvų darbą
  • įvertinti guminių vandens grupės tarpinių būklę
  • tinkamai sureguliuoti kavo pupelių malimo rupumą

Mano tikslas dirbant su verslo klientais yra profesionalių kavos aparatų remontas geriausiomis sąlygomis. Nepriekaištinga mano darbų kokybė tam, kad Jūs ir Jūsų klientai liktų patenkinti ir užsuktų pas jus vėl ir vėl, pasimėgauti nuostabiu puodeliu kvapnios kavos.

Turite kavinę ar restoraną? Planuojate atidaryti maitinimo įstaigą? Reikalingas seno profesionalaus kavos aparato remontas? O gal tiesiog norite įsigyti naująprofesionalų kavos aparatą savo kavinei?
Galime jums padėti! Prekiaujame profesionaliais itališkais LaSala kavos aparatais. Suteikiame pilną garantinį bei pogarantinį jų aptarnavimą. Šiuos kavos aparatus pajungiame, sureguliuojame bei apmokome jūsų darbuotojus naudojimosi subtilybių. Susidomėjote? Tuomet maloniai kviečiame paspausti ČIA ir paskaityti apie nuostabius itališkus LaScala kavos aparatus.

www.KavosEkspertas.lt – tai kokybiškas profesionalių kavos aparatų remontas Jums!
Kavos aparatų remontas, meistras Marius, mob. Tel. 8-625-35950

Elektroninis paštas – kavosekspertas@gmail.com
Prisijunkite prie manęs Facebook tinkle paspausdami LIKE/PATINKA mygtuką apsilankę šioje nuorodoje: https://www.facebook.com/kavosekspertas.lt

Dėkoju Jums, kad naudojatės mano paslaugomis.