Kavos aparatų servisas

Sveiki, jums reikalingas kokybiškas kavos aparatų servisas? Pataikėte kaip tik ten, kur reikia.

Šioje svetainėje Jūs sužinositę visą aktualią informaciją apie kavos aparatų taisymą bei priežiūrą. Susisiekę su manimi galėsite pasikonsultuoti dėl kavos aparato gedimo bei aptarti remonto galimybę. Mielai jums patarsiu ir padėsi jeigu susidūrėte su kavos aparato gedimu. Šioje svetainėje jums bus suteiktas profesionalus kavos aparatų servisas.

Kavos aparatus remontuoju jau daug metų, tad per tą laiką įgijau vertingos patirties ir žinių. Daugelį gedimų galiu pašalinti greitai ir kokybiškai, savo darbui visada suteikti garantiją, o klientui pasiūlau geriausią kainos bei darbų kokybės santykį. Nuolatos mokausi bei gilinuosi į naujas technologijas ir metodus, kadangi mano tikslas visada yra profesionalumas, kokybė bei visapusiškas kliento norų patenkinimas. Todėl niekada nestoviu vietoje ir nuolatos judu pirmyn, siekdamas savo srityje būti geriausiu.

Atminkite, – tinkamas kavos aparatų servisas bei priežiūra – labai svarbus dalykas!

Visuomet kavos aparatą naudokite tinkamai ir neignoruokite jau esamų problemų. Įtardami, jog aparatui kažkas negerai, kreipkitės į meistrą, – galbūt jums jau reikalingas kavos aparatų servisas? Turiu omenyje, jeigu aparatas leidžia vandenį, skleidžia neįprastus garsus, stringa, ar vyskta kažkas, ko normaliomis sąlygomis būti neturėtų, tokiu atveju kreipkitės į meistrą. Priešingai, jeigu aparatu naudositės toliau gali atsitikti rimta avarija, kurios remontas bus sudėtingesnis ir brangesnis, negu iš anksto pastebėto ir pašalinto gedimo atveju.

Bendradarbiauju su didžiausiais Europos atsarginių dalių tiekėjais, tad praktiškai nėra tokio kavos aparato modelio, kurio negalėčiau suremontuoti. Remonto darbuose naudoju tik originalias ir aukščiausios kokybės atsargines detales, neužsiimu jokia liaudiška “chaltūra”, po kurios kavos aparatas paveikia dieną, geriausiu atveju – mėnesį ir vėl sugenda. Vadovaujuosi požiūriu – tik profesionalus kavos aparatų servisas ir jokios “chaltūros”!

Kruopštus darbas, paprastas žmogiškas bendravimas ir nuoširdumas – tai mano vizitinė kortelė Jums.

Taigi, jeigu iškilo bėdų su kavos aparatu, jeigu kavos aparatas sugedo, leidžia vandenį, nebeįsijungia ar turi kitų problemų, kreipkitės į mane – pasistengsiu Jums padėti ir išspręsti šias problemas.

Kavos aparatų servisas

Turitę bėdų su kavos aparatų? Kreipkitės į mane, – meistras Marius, mob. Tel. 8-625-35950

Elektroninis paštas – kavosekspertas@gmail.com
Prisijunkite prie manęs Facebook tinkle paspausdami LIKE/PATINKA mygtuką apsilankę šioje nuorodoje: https://www.facebook.com/kavosekspertas.lt

Dėkoju Jums, kad naudojatės mano paslaugomis.