JURA kavos aparatų remontas

JURA – šveicariška kokybė ir perfekcionizmas

Šiame straipsnyje pateiksiu informaciją apie JURA kavos aparatus. Taip pat paaiškinsiu, kodėl JURA kavos aparatų remontas yra ekonomiškai tikslingas bei naudingas. Žinoma, pateiksiu faktus, liudijančius šių aparatų ilgaamžiškumą, patvarumą bei nepaprastai didelį funkcionalumą.

Jura kavos aparatų istorija prasidėjo dar 1931 metais, kuomet šveicaras Leo Henzirohs oficialiai įsteigė šią kompaniją, pavadinimą jai priskyrė panaudodamas nuostabaus kalnų masyvo vardą – JURA. Jura tai neaukštų kalnų masyvas rytinėje Prancūzijoje ir Šveicarijoje, bęsitesianti į šiaurę nuo Alpių.

Jura turi ilgą buitinės technikos gamybos istoriją, tačiau nuo 21-ojo amžiaus susikoncentravo išimtinai tik į automatinių kavos aparatų gamybą. Kompanija yra unikali tuo, jog jos produktų linijoje nerasite nei vieno ekonominės klasės kavos aparato. Jura išskirtinumas – vien tik aukštos klasės kavos aparatų gamyba. Šie aparatai pakerėjo ne vieną savo išskirtinai unikaliu ir patraukliu dizainu bei pačiomis inovatyviausiomis funkcijomis.

Jura kavos aparatai yra pardavinėjami visame pasaulyje, kompanija turi savo filialus Amerikoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, daugelyje Europos šalių netgi Azijoje. Bene populiariausia Jura aparatų serija – IMPRESSA. Pati pirmoji Jura IMPRESSA buvo sukurta ir paleista į rinką dar 1994 metais. Ir išsyk pelnė didelį vartotojų pripažinimą visame pasaulyje.

JURA kavos aparatų remontas ir pagrindiniai faktai apie šiuos aparatus

JURA IMPRESSA 500 – nuo jo viskas ir prasidėjo.

Jura kavos aparatų remontas

JURA IMPRESSA 500 – pats pirmasis pilnai automatinis JURA kavos aparatas

Be jokios abejonės JURA kelionė automatinių kavos aparatų gamyboje prasidėjo nuo jos IMPRESSA 500 modelio. Aparatas išleistas 1994 metais pradėjo naują kavos aparatų erą, kadangi jis pirmasis turėjo unikalų kavos presacijos ir virimo mechanizmą, leidžiantį neįtikėtinai stipriai supresuoti sumaltą kavą ir paruošti aukščiausios kokybės gėrimą. Šis presacijos – virimo mechanizmas nepakito iki pat šių dienų, pasikeitė nebent jo matmenys – jis tapo kompaktiškesnis.

JURA 500 turėjo unikalią kavos pavirinimo – aromatizacijos funkciją, kuri leido iš kavos pupelių išgauti visą kavos skonį. Kavos aparatas turėjo elektroninį ekraną, kuriame buvo rodomi meniu pranešimai, tai darė aparato naudojimą labai paprastą ir patogų, o automatinė įsijungimo ir išsijungimo funcija leido taupyti elektros energiją.

Turbūt nustebsite sužinoje, jog 2017 metais man dar teko remontuoti kelis šio aprato modelius, 23 metų senumo kavos aparatai visdar veikia – tai kažkas neįtikėtino. Tai tik įrodo tą faktą, jog šie kavos aparati yra tikrai patikimi ir ilgaamžiai. O pačių JURA kavos aparatų remontas yra ekonomiškai naudingas dalykas, nes kartą suremontavus šie prietaisai dar labai ilgai tarnauja nereikalaudami jokių papildomų investicijų.

1998-ieji kompaktiško dizaino metai. Šiais metais JURA išleido kompaktiškų kavos aparatų seriją – IMPRESSA E. Ši linija išsyk susilaukė pripažinimo ir populiarumo dėl savo kompaktiško dizaino bei dar labiau ištobulintų funkcijų, kurios leido paruošti auktštos kokybės kavą namų sąlygomis. IMPRESSA E kavos aparatai puikiai tilpo netgi mažiausiose virtuvėse, IMPRESSA E karta tapo kompanijos pasaulinės sėkmės garantu. Nuo šio žingsnio globalūs kavos aparatų pardavimai toliau augo dideliais tempais, o JURA prekinis ženklas įgavo kokybės etalono vertę tarp kavos mėgėjų.

Jura kavos aparatų remontas

Jura Impressa E25 kavos aparatas nuo savo pirmtako IMPRESA 500, skyrėsi kompaktiškesniu dizainu

2001-ieji internetinių technologijų pradžia

IMPRESSA F90 modelis išleistas 2001-aisiais, jau turėjo integruotą jungtį, kurios pagalba buvo galima kavos aparato nustatymus į aparatą įkrauti tiesiogiai iš kompiuterio, taip pat jungtis leido aparato duomenis persiųsti internetu tieisiai į serviso centrą. Ši globali najovė  gimė drauge su lietimui jautriu ekranu, kuri pakėlė kavos aparatų valdymo kartelę į naują lygmenį. IMPRESSA F90 kavos aparatas taip pat turėjo integruotą kavos puodelių apšvietimo sistemą, kuri leido vakaro prieblandoje fantastiškai atskleisti ką tik paruošto kavos puodelio grožį.

JURA kavos aparatų remontas

IMPRESSA F90 – aparatas su to metu pačiomis naujausiomis technologijomis

Kapučino kava – vieno mygtuko paspaudimu

2004-aisiais sekė IMPRESSA Z5 pristatymas. Šis aparatas jau turėjo nebe plastikinę, bet pilnai aliuminio – magnio lydinio priekinę dalį. Taip pat modelyje jau buvo įdiegtos naujos technologinės funkcijos, taip pat – subtilus dizainas, kuris atkartojo švelnų kavos pupelės apvalumo efektą.

Bene svarbiausia funkcija – kapučino kavos paruošimas vieno mygtuko paspaudimu. Negana to – tai buvo pars pirmas kavos aparatas pasaulinėje rinkoje, kuris galėjo kapučino kavą paruošti vienu mygtuko paspaudimu. Iki 2004-ųjų kiti kavos aparatai to paprasčiausiai nesugebėjo. Ši data simboliškai laikoma naujo etapo pradžia – super premium segmento sukūrimas, – tai SUPER AUTOMATIC klasės kavos aparatai. Beje, visiškai naujoviška ir kitokiu principu veikianti energijos taupymo funkcija (saugoja spec. JURA patentu) leido sumažinti energijos suvartojimą budėjimo rėžime iki 40%.

JURA kavos aparatų remontas

Jura Z5 kavos aparats su pilna papildoma komplektacija – pieno šaldytuvas bei kavos puodelių lentyna

Meilė iš pirmo žvilgsnio 2006-ieji.

Modelis IMPRESSA J5, išleisats 2006-aisiais metais, patraukė išskirtinio dizaino mėgėjų dėmesį. Žinoma, drauge su nauju dizainu atėjo ir naujos aparato galimybės. IMPRESSA J5 jau turėjo labai platų programuojamą įvairių kavų receptų spektrą, kuris nesunkiai buvo valdomas klasikiniu pasukamuoju ratuku. Visiškai unikali naujovė buvo ta, kad kavos aparatas turėjo reguliuojamo aukščio bei pločio kavos piltuvėlį, kuris leido pritaikyti kavos išpylimą praktiškai į bet kokius puodelius.

JURA kavos aparatų remontas

JURA J 5 – kompanija nenustoja stebinusi vartotojus funkcijų bei dizaino naujovėmis

JURA kavos aparatus remontuoju jau ilgą laiką, tad galiu Jums pasiūlyti profesionalią pagalbą, TIK originalias dalis, 100% garantiją, išsamias konsultacijas. Jura kavos aparatų remontas – mano sritis, tad drąsiai kreipkitės jeigu Jums iškilo problemų su JURA aparatu.

Turite bėdų su JURA kavos aparatu? – laukiu jūsų skambičių telefonu 8-625-35950

www.KavosEkspertas.lt – tai kokybiškas kavos aparatų remontas Jums!

dirbu Kaune ir Klaipėdoje.

Elektroninis paštas – kavosekspertas@gmail.com
Prisijunkite prie mūsų Facebook tinkle:

https://www.facebook.com/kavosekspertas.lt

Dėkojame Jums, kad naudojatės mano paslaugomis, pagarbiai, meistras Marius.