LaSCALA kavos aparatai

Sveiki atvykę į LaSCALA pasaulį!!!

Prekiaujame bei teikiami pilną garantinį ir pogarantinį aptarnavimą profesionaliems itališkiems LaSCALA kavos aparatams.

LaSCALA kavos aparatai gaminami Italijoje, – šalyje, kur kavos ruošimas turi pačias giliausias tradicijas. Niekam ne paslaptis, jog tikra autentiška kavos kultūra pasklido po Europą būten iš Italijos. Taigi, savaime suprantama, jog itališki kavos aparatai tai visų pirma aukščiausio lygio kokybė, stilingiausias dizainas, nepakartojamas patogumas bei komfortas.

LaSCALA kavos aparatai gaminami nuo 1997 metų. Viskas prasidėjo kuomet nedidelė grupelė kavos entuziastų sumanė sukonstruoti savo pačių projektuotą kavos aparatą. Techninio kelio pagrindą sudarė aistrą tikrai kvapniai bei tobulai itališkai kavai. Po pasitarimų ir galvojimų sekė darbai, kurių rezultas – jūsų pačių dėmesiui ir teismui – šiame puslapyje.

Per bene 21 gyvavimo metus LaSCALA kavos aparatai tobulėjo ir kiekvienas naujas modelis techniškumu pralenkė prieš tai buvusį.

Per 21 mentų gyvavimo laikotarpį LaSCALA kavos aparatai pelnė pripažinimą ne tik savoje šalyje, bet ir kitose Europos rinkose. Šiuos aparatus puikiai žino graikai, ispanai, vokiečiai, portugalai, slovakai bei čekai.

Mūsų tikslas  – kad šiuos kavos aparatus atrastų, suprastų ir pamėgtų Lietuva, Latvija bei Estija.

Nors LaSCALA palyginti nėra toks senas prekinis ženklas kaip kai kurie tikrai stiprūs bei dinozauriški profesionalių kavos aparatų prekiniai ženklai, tačiau savo kokybe, mazgų tvirtumu ir techniniais sprendimais jie niekuo nenusileidžia, net labiausiai išreklamuotiems bei išgirtiems kavos aparatams.

Visa tai dėl to, jog žmonės pradėję ir įkūrę šį prekinį ženklą daug stengėsi, kad pasiekti aukščiausią kokybės lygį. Jie ne tik patys projektavo, bei konstravo mechninius bei elektroninis kavo aparatų mazgus, tačiau nepaliaujamai dalyvavo kiekviename etape bei nuolat tikrino kokybę bei mazgų tobulumą. Vos tik kažkas nepavykdavo ir nepasisekdavo, iškart būdavo daroma analizė ir patobulinimai, kol problema nebūdavo išspręsta iki galo, tol nebuvo daromas joks kitas žingsnis į priekį.

Visas šis atkaklumas bei tikslo siekimas davė puikių rezultatų – LaCALA kavos aparatai užtikrintai bei stipriai konkuruoja su kitų gamintojų kavos aparatais.

Šiuo metu gamintojas rinkai pristato 6 puikius kavos aparatų modelius su galimomis skirtingomis korpuso spalvų bei techninės įrangos komplektacijomis.
Galite rinktis vieną iš septynių modeliu:

  1. LaSCALA NORMA
  2. LaSCALA EROICA
  3. LaSCALA CARMEN
  4. LaSCALA CARMEN EVO
  5. LaSCALA TOSCA
  6. LaSCALA IRIS
  7. LaSCALA BUTTERFLY

Taip pat LaSCALA kompanija savo asortimente turi 3 skirtingus profesionalius kavos pupelių malūnus.

Tai modeliai:

  1. M5
  2. M7
  3. MX