Kavos aparatų meistras

Ieškodami kavos aparatų meistro visada rinkitės tik profesionalą

Ilgą laiką dirbdamas kavos aparatų remonto srityje, susipažinau su daugelio gamintojų kavos aparatais. Nemažai teko matyti tiek labai profesionaliai ir kokybiškai pagamintų kavos aparatų, tiek gan mėgėjiškai ir ne itin patikimai sukonstruotų įrenginių. Teko nevieną jų išardyti iki visiško nulio, atlikti pilną mazgų restauraciją, o paskui vėl surinkti, ištestuoti, sureguliuoti ir paruošti naujam darbui. Visa tai suteikė galimybę sukaupti daug patirties, jog galėčiau būtų jusų patikimas kavos aparatų meistras.

Žemiau pateikiu pagrindinius gamintojus, kurių kavos aparatus remontuoju: WEGA, BRASILIA, RANCILIO, ASTORIA, FAEMA, EXPOBAR, FRANKE, LA CIMBALI, BEZZERA, GAGGIA, KRUPS, DELONGHI, SAECO, BOSH, SIEMENS, MELITTA, AEG, ELECTROLUX, PHILIPS, SEVERIN, NIVONA  ir kt.

Kavos aparatų meistras

Remontuojame šių gamintojų kavos aparatus

Žinoma Europą pasiekia ir prastos kokybės kavos aparatai – azijietiškos kopijos, kurių kokybės lygmuo kaip diena ir naktis skiriasi nuo žinomų itališkų, vokiškų bei kitų europinių kavos aparatų.

Atminkite, profesionalus kavos aparatų meistras ne tik sutvarkys jūsų aparatą, bet ir suteiks naudingų patarimų bei pakonsultuos vienu ar kitu klausimu

Taigi, rinkdamiesi kavos aparatą, pirma įsitikinkite – ar šio gamintojo kavos aparatai kokybiški. Priešingu atveju rizikuojate įsigyti daiktą, kuriam Europoje praktiškai neįmanoma gauti atsarginių detalių, tokiu atveju kavos aparatui sugedus jums negalės padėti netgi geriausias kavos aparatų meistras. O sugedusį kavos aparatą tiesiog išmesite į šiukšlyną, nes remontas bus neįmanomas arba finansiškai nenaudingas.

Duosiu pavyzdį, vienu metu Lietuvoje žmonės įsigijo kavos aparatą gamintojo CEBO, konkretus modelis – CEBO YCC50A. Šis aparatas yra konstruotas Pietų Korėjoje, realiai kopijuojant kai kuriuos SAECO kavos aparato mazgus bei naudojant savas – korėjietiškas dalis. Dėl geografinių aplinkybių, šis kavos aparatas paplito Azijos bei Australijos rinkoje. Lietuvoje jie taip pat atsirado, tokio daikto – naujo – rinkos kaina Lietuvoje buvo apie 700 eurų, tačiau – 2011 metais. Taigi per 5 naudojimo metus, daiktas nuvertėjo iki 220 eurų (ir tai geriausiu atveju, nes realiai šio daikto kokybė tokia apgailėtina, kad mano manymu jo vertė per 5 naudojimo metus krenta iki 80-120 eurų).

Prastų gamintojų kavos aparatai praktiškai neremontuojami

Taigi, šis aparatas ima ir sugenda, galbūt ne po 5 metų, o anksčiau – po 3 metų naudojimo. Atlikus diagnostiką paaiškėja, jog kavos aparato reikalingos dalys kainuos apie 50 eurų. Siuntimo mokestis detalėms iš Australijos į Lietuvą, kainuos dar 50 eurų. Taigi, jau turime 100 eurų biudžeto skylę, ir čia vien tik dalys, remontas gali kainuoti dar iki 50 eurų. Taigi, reziume toks – 150 eurų investicija į abejotinos kokybės daiktą, kurio reali vertė po nusidėvėjimo yra nuo 80 iki 220 eurų (geriausiu atveju). Klausimas – ar tikrai remontas vertas šių pinigų? Gal geriau su tokiu kavos aparatu atsisveikinti ir pirkti kitą? Beje, perkant kavos aparatą rimtas kavos aparatų meistras tikrai jums suteiks vertingą patarimą ir konsultaciją.

Jeigu jums reikalingas geras ir patikimas kavos aparatų meistras, arba domina konsultacijos dėl kavos aparatų tuomet kreipkitės į mane – mielai Jums padėsiu.

www.KavosEkspertas.lt – profesionalus kavos aparatų remontas Jums!
Kavos aparatų remontas, meistras Marius, mob. Tel. 8-625-35950

Elektroninis paštas – kavosekspertas@gmail.com
Prisijunkite prie manęs Facebook tinkle paspausdami LIKE/PATINKA mygtuką apsilankę šioje nuorodoje: https://www.facebook.com/kavosekspertas.lt

Dėkoju Jums, kad naudojatės mano paslaugomis.